ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  1. Δυνατά φιλικά για τους αθλητές γεν. 2008-2009 στη Θεσσαλονίκη
  2. Τουρνουά Θεσσαλονίκης: Πολύτιμες εμπειρίες για τους αθλητές u14 & u13 της Ακαδημίας μας
  3. Οι αθλητές μας u18 σε έξοδο στο Burger Ground στην Πεντέλη
  4. Με το δεξί στα πρωταθλήματα U13 & U14
  5. Πρωτάθλημα Παίδων – 4 στα 5 για τους U16

Fixtures & Results

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Χολαργού

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Γήπεδο Σπόρτινγκ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΟ Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Νικολάου

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Ραφήνας

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Μελισσίων

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Αγ. Νικολάου Παλλήνης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
8ο Κ.ΝΕΟΤ - ΚΟΥΚΑΚΙ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Γλυκών Νερών

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Γυμναστήριο Κάτω Χαλανδρίου Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Λίντο

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Γήπεδο ΝΗΑΡ ΗΣΤ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Παπάγου

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Λαυρίου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Γλυκών Νερών

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Αν. Γήπεδο Φιλοθέης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Δαΐς Αθλητικό Κέντρο

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο «Παναγιώτης Σαλπέας»

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Κορωπίου «Γεώργιος Παπασιδέρης»

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Γουδή (Ζωγράφου)

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Δημοτικό Γυμναστήριο Αμαρουσίου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Ανοικτό Γήπεδο Ολύμπου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΩΝΗΣ

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό αθλητικό κέντρο Πολιτείας

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Μ. ΛΟΪΖΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Παλλήνης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Βυζαντινό Αθλητικό Κέντρο

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Στεφάνου

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό γήπεδο Ανθούπολης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο ΝΗΑΡ ΗΣΤ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Στεφάνου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΜΠΑΛΟΝΙ)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γαλατσίου

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Μελισσίων

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Γυμναστήριο Ιωνικός

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ(Ν.ΦΙΛ. ΚΛ.)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Μελισσίων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14 7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15 11ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' (ΝΟΚ ΑΟΥΤ) Β' ΦΑΣΗ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ηρακλείου

jr NBA
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Ρουφ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15 11ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Δημήτριος Βικέλας

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Καματερού

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ' ΕΘΝΙΚΗ PLAY OUT
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ PLAY OUT
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Γ' ΕΘΝΙΚΗ PLAY OUT
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U11 15ος ΟΜΙΛΟΣ (ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΓΟΡΙΩΝ)
Eurohoops Dome

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ PLAY OUT
ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15 11ος ΟΜΙΛΟΣ
Δημοτικό Γυμναστήριο Πεύκης

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Δημήτριος Βικέλας

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ PLAY OUT
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 05ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U11 15ος ΟΜΙΛΟΣ (ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΓΟΡΙΩΝ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U11 15ος ΟΜΙΛΟΣ (ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΓΟΡΙΩΝ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15 11ος ΟΜΙΛΟΣ
Καλαιτζής Δημοτικό Γυμναστήριο

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U11 15ος ΟΜΙΛΟΣ (ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΓΟΡΙΩΝ)
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U12 07ος ΟΜΙΛΟΣ
Ανοικτό Γήπεδο Ολύμπου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U11 15ος ΟΜΙΛΟΣ (ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΓΟΡΙΩΝ)
Καλαιτζής Δημοτικό Γυμναστήριο

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α' U15
Κλειστό Γυμναστήριο Χολαργού

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ U11 15ος ΟΜΙΛΟΣ (ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΓΟΡΙΩΝ)
Κλειστό Δημήτριος Βικέλας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Στεφάνου

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Β' ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Αθλητικό Κέντρο Μ. Μουρούτσου

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Χολαργού

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Μελισσίων

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Αγ. Νικολάου Παλλήνης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Ρουφ

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γήπεδο Σπόρτινγκ

Legacy Basketball Tournament U15
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Δαΐς Αθλητικό Κέντρο

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Στεφάνου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγίου Στεφάνου

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Ψυχικού

Legacy Basketball Tournament U15
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γαλατσίου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Βριλησσίων

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γέρακα

Legacy Basketball Tournament U15
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Ο.Α.Κ.Α ΒΟΗΘ.

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Κορωπίου «Γεώργιος Παπασιδέρης»

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Δημοτικό Γυμναστήριο Ιλισίων 'Α.Φώτσης'

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Μελισσίων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Κοντόπευκου

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ιωνίας

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Λεόντειος Σχολή Αθηνών

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γήπεδο ΜΕΤΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Ρουφ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Β' Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ιωνίας

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΜΠΑΛΟΝΙ)

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Ψυχικού

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' U14
Λύκειο Παπάγου

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Αγ. Νικολάου Παλλήνης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Κορωπίου «Γεώργιος Παπασιδέρης»

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Αγίων Αναργύρων

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Ρουφ

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΓΙΑΝ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (Ν.ΜΑΚΡΗΣ)

Α2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Πεντέλης